українською мовою

Startup Refugees підтримує біженців, шукачів притулку та іммігрантів у працевлаштуванні та підприємницькій діяльності. Ми є некомерційною та неурядовою приватною організацією. Наші послуги є безкоштовними та добровільними для всіх новачків.

Створіть профіль у нашій базі даних Match Made in Startup Refugees, щоб ми дізналися вас, ваші знання та інтереси, а головне, яку підтримку ви шукаєте.

Створіть свій профіль тут:

Ви також можете переглянути вступне відео про те, як заповнити свій профіль ТУТ

Шукаєте роботу?

Startup Refugees працює над пошуком можливостей роботи для новачків і підбирає для них відповідні компанії. Ми збираємо профілі різних професіоналів у нашу базу даних Match Made in Startup Refugees. Match автоматично створює резюме, яке ви можете використовувати під час пошуку роботи, але, що важливіше, ми матимемо інформацію про ваш досвід, навички, інтереси та бажання. Тоді ми можемо працювати над пошуком підходящої роботи для вас. Як тільки у нас буде що запропонувати, ми зателефонуємо і запросимо на співбесіду.

Хочете почати бізнес?

Startup Refugees пропонує бізнес-консультації та тренінги з підприємництва, спеціально розроблені для новачків. Ми організовуємо курси підприємництва різними мовами, на яких ви дізнаєтеся, як бути підприємцем у Фінляндії. Ми з радістю допоможемо вам, якщо ви зацікавлені в тому, щоб почати або продовжити свій бізнес у Фінляндії.

Бажаєте оновити свої навички?

У вас унікальний досвід, але є необхідність оновити свої навички згідно з актуальними вимогами та отримати інформацію щодо  фінського ринку праці, щоб знайти ідеальну роботу. Наші семінари та навчальні програми охоплюють широкий спектр тем, від фінської трудової діяльності до програмування на Python. Ми також пропонуємо навчання для складання іспитів на гігієнічний паспорт та картку безпеки різними мовами.

Маєте запитання? Наші співробітники допоможуть вам:

українською мовою:

Oleksandr Puzyrnyy (Працевлаштування)
oleksandr@startuprefugees.com
+358 44 240 8261

Oleksiy Kovalenko (Підприємництво)
oleksiy@startuprefugees.com
+358 44 980 7952